Strona główna » Kosiarki profesjonalne » Profesjonalne kosiarki Gianni Ferrari » Kosiarki profesjonalne Gianni Ferrari, seria GSM     
Kategorie
Producenci
Nasze filmy
Nasze filmy na YouTube
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 2 Gości
 online.
Informacje o produkcie
Kosiarki profesjonalne Gianni Ferrari, seria GSM
Zapytaj o cenę
Kosiarki profesjonalne Gianni Ferrari, seria GSM
Producent Gianni Ferrari
Opis
Linki
Model GSM, to profesjonalny traktorek przeznaczony do komercyjnego cięcia i zbierania trawy, charakteryzujący się wysokimi parametrami technicznymi i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Szerokość cięcia 112 cm, mocny silnik i wzmacniana przekładnia hydrostatyczna stawia kosiarkę GSM na najwyższym poziomie wykonania i ergonomii.
 
Silnik o mocy 16 KM z dwoma cylindrami w układzie V. Silnik wyposażony w dwuelementowe filtry powietrza oraz ciśnieniowy system smarowania z filtrm oleju. Dostęp do silnika jest łatwy, szybki oraz niewymagający żadnych narzędzi. Duży 19 litrowy zbiornik paliwa wyposażony we wskażnik napełnienia, pozwala na długą nieprzerwaną pracę.
 
Agregat zbierający - 112 cm cięcie realizowane jest poprzez pojedynczą belkę wyposażoną w dwa przegubowo zamocowane noże, pochłaniające energię uderzenia w przeszkodę (kamień, cegła, kretowisko itp.) Napęd noży włączany jest przyciskiem z pulpitu sterowniczego, który aktywuje sprzęgło elektromagnetyczne o zwiększonych rozmiarach co wzmacnia jego żywotność i zabezpiecza przed zniszczeniem. Agregat zbierający malowany jest metodą kataforezy, która zabezpiecza deck przed korozją. Dolna półka agregatu wykonana jest z 5 mm stalowego profilu który wzmacnia konstrukcję. Agregat nie wymaga demontaży w celu naostrzenia noży ani podnośnika, dzięki temu można to zrobic łatwo i szybko. czyszczenie agregatu również jest szybkie i łatwe dzieki szybkozłączu do wody umieszczonemu w obudowie.

Więcej na stronie: www.gianniferrari.pl
Promocje

Zobacz wszystkie
Producent
Informacje
Kontakt
FAX
32/ 415 96 86
Tel
32/ 415 13 52
Godziny działania sklepu

Od m-ca IV do X
Pon.- Pt.: od godz. 8 do 17
Sobota: od 9 do 13

Od m-ca XI do III
Pon.- Pt.: od godz. 8 do 16
Sobota: nieczynne

PUH "TOP SERVICE"
Andrzej Dziki
ul. Rybnicka 49
47-400 Racibórz (woj. śląskie)
  12 listopad 2019     1290085 wywołań od 04 grudzień 2011  
Powered © oscGold