Strona główna » Kosiarki profesjonalne » Profesjonalne kosiarki Gianni Ferrari » Kosiarki profesjonalne Gianni Ferrari, seria Turbograss     
Kategorie
Producenci
Nasze filmy
Nasze filmy na YouTube
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Informacje o produkcie
Kosiarki profesjonalne Gianni Ferrari, seria Turbograss
Zapytaj o cenę
Producent Gianni Ferrari
Opis
Linki
Zwrotność jest główną cechą charakterystyczną dla tej kosiarki (ZTR). Zostało to osiągnięte dzięki innowacyjnemu podwójnemu systemowi napędu hydraulicznego i zwartej budowie. Maszyna porusza się wyjątkowo szybko między drzewami, krzewami, rabatami w parkach, małych przesmykach lub w długich ciasnych przesmykach. Eliminując ręczną pracę i stratę czasu, dzięki zwrotności, szybkości i dużemu zbiornikowi na trawę gwarantuje znaczne podwyższenie wydajności pracy.
 
Cięcie - rewolucyjny opatentowany agregat tnący 119 cm lub 130 cm posiada duże możliwości zbierania bez zapychania się nawet podczas cięcia wysokiej i mokrej trawy dając jakość koszenia podobną do kosiarek bębnowych.

Dwa ważne opatentowane rozwiązania:
1. Noże obracają się w kierunku przeciwnym do tradycyjnie stosowanych rozwiązań. Ten kierunek obrotu pozwala na uzyskanie zaskakująco dobrych efektów cięcia i wydajności zbierania. 
2. Z przodu agregatu tnącego znajduje się krawędź regulująca wysokość cięcia. To rozwiązanie zapobiega ściskaniu trawy pozwalając nożom na precyzyjne cięcie nawet bardzo wysokiej trawy. Agregat dostosowany jest do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, głównie dzięki uchylnej klapie    pozwalającej na dostawanie się wysokiej trawie, ale zapobiegając dostawaniu się przedmiotów spoza agregatu. To proste rozwiązanie dopasowuje maszynę do wszystkich obecnych norm bezpieczeństwa. Agregat tnący wyposażony jest w dwa dyski z podwójnymi nożami (góra/dół) osadzonymi przegubowo. System ten ma trzy podstawowe zalety:
 - jest wyjątkowo mocny i odporny na uderzenia
 - można ciąć nawet bardzo małe kawałki
 - podwójne noże zapobiegają przyklejaniu się trawy do obudowy, dając zawsze wysoką jakość cięcia i zbierania
System płynnego dostosowywania się agregatu do nierówności terenu daje zawsze wysoką jakość cięcia niezależnie od kształtu terenu. Hydrauliczny podnośnik agregatu do pozycji pionowej za pomocą jednego przycisku pozwala na łatwą zmianę oprzyrządowania.
Turbograss może ciąć i zbierać trawę razem z pozostawionymi  odpadkami, śmieciami, plastikowymi butelkami itp. z wydajnością od 4000 do 8000 mkw z wysoką jakością.

Otwór wlotowy - dużych rozmiarów turbina wtłaczająca, dostarcza dużego ciągu powietrza, wyposażona jest w 4 specjalne obrotowe noże. Turbina redukuje i rozdrabnia w proporcji 5:1.

Zbiornik na trawę - zbiornik na trawę wykonany jest z tworzywa polietylowego o wysokiej jakości odporności na uderzenia, wyposażony w filtr, boczne drzwi, zsyp i sygnał zapełnienia. Filtr złożony jest z metalowej łatwo wymiennej siatki w osłonie plastikowej pozwalającej na szybkie oczyszczenie. Tylne drzwi otwierają się automatycznie podczas wypróżniania zbiornika. Wydajny i mocny zbiornik można opróżniać na wysokości 180 cm (opcja). Pozwala to operatorowi  na łatwe i szybie opróżnianie ściętej trawy bezpośrednio na przyczepę lub skrzynię samochodu. Wszystkie te cechy redukują czas cięcia a hydrauliczny podnośnik eliminuje pracę ręczną.

Opcje:
 • agregat zbierający 110 cm RC compact 2 dyski, podwójne noże na przegubach
 • agregat zbierający 130 cm RCA, 2dyski, podwójne noże na przegubach
 • agregat boczny wyrzut 2 dyski, podwójne noże na przegubach
 • agregat mielący 110 cm, podwójne noże na przegubach
 • agregat mielący i boczny wyrzut 150 cm, 3 noże
 • agregat bijakowy 110 cm
 • areator do trawy 100 cm
 • zestaw zbierający do areatora
 • pług śnieżny wirnikowy dwustopniowy 130 cm
 • lemiesz 120 cm sterowany hydraulicznie
 • rozrzutnik nawozów i piasku polaro 100 L
 • komfortowe siedzenie
 • oświetlenie drogowe
Więcej na stronie: www.gianniferrari.pl

Promocje

Zobacz wszystkie
Producent
Informacje
Kontakt
FAX
32/ 415 96 86
Tel
32/ 415 13 52
Godziny działania sklepu

Od m-ca IV do X
Pon.- Pt.: od godz. 8 do 17
Sobota: od 9 do 13

Od m-ca XI do III
Pon.- Pt.: od godz. 8 do 16
Sobota: nieczynne

PUH "TOP SERVICE"
Andrzej Dziki
ul. Rybnicka 49
47-400 Racibórz (woj. śląskie)
  20 listopad 2019     1296207 wywołań od 04 grudzień 2011  
Powered © oscGold